O mnie

Witam wszystkich odwiedzających:)
Jestem kobietą w wieku- odpowiednim. Trochę zakręconą mama dwójki dzieci, żoną jednego męża. Do niedawna pracującą w zawodzie Logopedy a obecnie zajmująca się domem i dziećmi. Postanowiłam spisać moje codzienne domowe poczynania aby dzielić się z Wami moimi pasjami. Będzie to swego rodzaju "Przepiśnik" i nie tylko:)
Kuchnia...nasza kuchnia jest raczej zdrowa, tzn. nie używamy żadnych kostek wzbogacających smak potraw, ani żadnych przypraw z glutaminianem sodu, sztucznych barwników etc. Do przygotowywania potraw używamy niewielkiej ilości soli, pieprzu oraz ziół świeżych i suszonych- przez to czujemy smak rzeczy, którą przygotowujemy a nie sztucznych i niezdrowych dodatków. Staramy się jeść dużo warzyw, owoców oraz produktów z pełnego ziarna.Wszystko to dla zdrowia naszych dzieci oraz nas samych. Nie dajmy się jednak zwariować- lubimy raz na jakiś czas zjeść coś mniej zdrowego czy choćby  nie wiemy do końca co kryje się w obiedzie przedszkolnym, szkolnym czy w restauracji, dlatego też przynajmniej w domu zrezygnowaliśmy z ww "ulepszaczy". Raz na jakiś czas jemy oczywiście słodycze "kupne" (choć preferuję ciasta własnej roboty), lody i in. Będę "wrzucać" tu przepisy na nasze domowe posiłki oraz pyszne przetwory:)
 Rodzina...jestem mamą dwójki dzieci, 6-letniej dziewczynki i rocznego chłopca. Będę pisać tu o naszych domowych smakach i nie tylko:)  Myślę, że po latach miło będzie tu zajrzeć i powspominać.
Serdecznie zapraszam:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz